قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه » مدل زیورآلات » گوشواره » مدل پرسینگ گوش
مدل پرسینگ گوش
مدل پرسینگ گوش

مدل پرسینگ گوش

مدل پرسینگ گوش

در پست قبلی مدل هایی از مدل حلقه ازدواج ۲۰۱۸ ، مدل گردنبند طلا زنانه، مدل انگشتر بند انگشتی ، مدل دستنبد طلا  ، مدل گوشواره آویز و مدل گوشواره میخی را قرار دادیم. در این پست در مورد مدل پرسینگ گوش مطلب می گذاریم.

پیرسینگ (Piercing) یا همان سوراخ کردن پوست به منظور وارد کردن اشیای تزئینی و جواهرات است که شایع‌ترین و قدیمی‌ترین نوع آن سوراخ کردن نرمه و غضروف گوش است اما امروزه برای قسمت‌های دیگر بدن از جمله بینی، زبان، لب، ابرو، ناف، دندان و حتی چشم هم انجام می‌شود.

مدل پرسینگ گوش
مدل پرسینگ گوش

پیرسینگ نرمه و غضروف گوش معمولا با استفاده از گان‌های مخصوص (دستگاه تفنگ مانند) انجام شده و برای قسمت‌های دیگر بدن از سوزن استفاده می‌شود.

پرسینگ گوش خاص
پرسینگ گوش خاص

راجع به جایی که می‌خواهید گوشتان را سوراخ کنید تحقیق کنید. یک محل مورد اعتماد برای پیرسینگ اولویت خیلی بیشتری دارد تا اینکه بگذارید دوستتان اینکار را انجام دهد.

ببینید دیگران کجا با موفقیت گوششان را سوراخ کرده‌اند.

مدلهای پرسینگ گوش
مدلهای پرسینگ گوش

مطمئن شوید که فرد مسئول پیرسینگ آموزش حرفه‌ای دیده باشد و از لوازم استریل، سوزن یا تفنگ پیرسینگ، استفاده کند. آن‌ها باید ابتدا روی گوشتان علامت بزنند تا از ظاهر نامتوازن جلوگیری شود و پیش از دست زدن به وسایل یا گوش شما دستشان را به خوبی بشویند.

پرسینگ گوش شیک
پرسینگ گوش شیک

روزانه دو یا سه بار از گوشتان مراقبت کنید. دستتان را با صابون آنتی باکتریال بشویید و به آرامی به نوک انگشت یا گوش پاک کن تجمع پوسته مانند را تمیز کنید.

پرسینگ گوش خاص
پرسینگ گوش خاص

پیرسینگ گوش اگر در غضروف و کمی بالاتر از نرمه گوش ایجاد شود، می‌تواند باعث عفونت غضروف شود که اگر سریع درآورده و درمان نشود ممکن است حتی باعث عفونت‌های جدی، بدشکلی و درد گوش شود.

مطمئن شوید که فرد مسئول پیرسینگ آموزش حرفه‌ای دیده باشد و از لوازم استریل، سوزن یا تفنگ پیرسینگ، استفاده کند.

آن‌ها باید ابتدا روی گوشتان علامت بزنند تا از ظاهر نامتوازن جلوگیری شود و پیش از دست زدن به وسایل یا گوش شما دستشان را به خوبی بشویند.

اگر محل پیرسینگ قرمز یا متورم شد یا ترشحاتی در آن دیدید، به روند مراقبتتان پماد آتنی بیوتیک را هم اضافه کنید.

اگر گوش چرک کرد یا گوشواره به آن چسبید به پزشک مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی

ساعت مچی بند چرم

ساعت مچی بند چرمی دخترانه

ساعت مچی بند چرمی دخترانه قبلا در سایت ایلیار مدل ساعت مچی زنانه را قرار دادیم. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *