قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه » اخبار » اجتماعی » خصوصیات زن متولد اردیبهشت ماه
متولد اردیبهشت ماه
متولد اردیبهشت ماه

خصوصیات زن متولد اردیبهشت ماه

من نویسنده سایت ایلیار خودم یک زن اردیبهشتی هستم. امروز میخوام براتون ویژگی های زن متولد اردیبهشت و براتون بنویسم. لطفا با ما همراه باشید.

متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ با صلابت‌، اهل‌ عمل‌، با اراده‌ و قاطع‌ هستند،

در حقیقت‌ ازچنان‌ قدرت‌ اراده‌ بالایی‌ برخوردارند که‌ نمی‌شود آنها را بر خلاف‌ میلشان‌ وادار به‌انجام‌ کاری‌ کرد،

آنها با طیب‌ خاطر و مشتاقانه‌، صادقانه‌ و وفادارانه‌ از شخصی‌ که‌ به‌او اطمینان‌ و اعتماد دارند، پیروی‌ می‌نمایند. آنها افرادی‌ ثابت‌ قدم‌، متعادل‌،شهروندانی‌ مقرراتی‌ و طرفدار آرامش‌ هستند. آنها برای‌ مادیات‌ اهمیت‌ خاصی‌ قائلندو هرگز در رابطه‌ با استفاده‌ از قدرتشان‌ برای‌ کسب‌ آرامش‌ به‌ شک‌ و تردید نمی‌افتند.

نها از نظر روحی‌ و روانی‌ خیلی‌ تیزهوش‌، واقع‌ بین‌ و معقول‌ هستند، ولی‌ در عین‌حال‌ باعقیده‌ای‌ راسخ‌ بر نقطه‌ نظرات‌ و عقاید خود اصرار می‌ورزند و همیشه‌ تابع‌الگوها و قالب‌های‌ پذیرفته‌ شده‌ و معتبر تجربی‌ هستند. شخصیت‌ آنها قابل‌ اعتماد،تغییرناپذیر، دوراندیش‌، مقتصد، حساب‌ شده‌، دقیق‌، جدی‌ است‌ و در مواجهه‌ بامشکلات‌ افرادی‌ تزلزل‌ناپذیر و نستوه‌ هستند. عادات‌ بد و عیوب‌ آنها در حقیقت‌ ازپاکدامنی‌ و خوبی‌هایشان‌ سرچشمه‌ می‌گیرند و تحت‌ شرایطی‌ به‌ اوج‌ خود می‌رسند،تحت‌ چنین‌ شرایط نادر و استثنایی‌ متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ می‌توانند با یکدندگی‌عجیبی‌ و به‌ طرز زجرآور و آزار دهنده‌ای‌ حق‌ به‌ جانب‌ شوند و بدون‌ استفاده‌ ازقدرت‌ خلاقیتشان‌ تبدیل‌ به‌ اشخاصی‌ خشک‌، سخت‌ گیر، جدی‌، مقرراتی‌، اهل‌ جرو بحث‌، خسته‌ کننده‌ و بهانه‌گیر شده‌ و به‌ یک‌ زندگی‌ یکنواخت‌ و خودبینانه‌ ادامه‌دهند. اگر به‌ آنها کوچکترین‌ توهین‌ و یا بی‌احترامی‌ شود، آن‌ را مدت‌ها در فکرشان‌سبک‌ و سنگین‌ می‌کنند و مرتب‌ به‌ آن‌ شاخ‌ و برگ‌ داده‌ و در نهایت‌ به‌ شدت‌ آزرده‌خاطر و خشمگین‌ می‌شوند. متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ خواه‌ شخصیتی‌ مثبت‌ داشته‌باشند و خواه‌ منفی‌، همواره‌ به‌ شخصی‌ نیازمندند که‌ به‌ آنها آفرین‌ و مرحبا بگوید وعزت‌ نفس‌ و غرورشان‌ را تقویت‌ کند. اگرچه‌ اکثر متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ تا به‌ این‌اندازه‌ افراطی‌ نیستند.

دوست دارید بدانید زنی که متولد ماه اردیبهشت است با چه چیزهایی خوشحال میشود و چه مسائلی میرنجاندش ؟ میخواهید بدانید سلایق و خصوصیات اخلاقی زن متولد اردیبهشت ماه چیست تا راحت تر با او رابطه برقرار کنید ؟ اگر همسر شماست، باید با او چگونه رفتار کنید ؟ اگر نامزد شماست، باید دل او را چگونه به دست آورید ؟ پس با ما در این مطلب از مجله اینترنتی ایلیار همراه باشید

آنها دوستانی‌ وفادار، صادق‌، دست‌ و دلباز، بزرگوار، بلند نظر و شدیدا عاطفی‌هستند، آنها عمدتا با اشخاصی‌ که‌ در حد شأن‌ اجتماعی‌ آنها هستند، دوست‌می‌شوند. در حقیقت‌ متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ برای‌ دوستی‌ ارزشی‌ خاص‌ قائلند و به‌دوستانشان‌ بی‌نهایت‌ وفادار می‌مانند. در مجموع‌ آنها رئوف‌، دلرحم‌، آرامش‌ بخش‌،دلنشین‌، با ملاحظه‌، خونسرد، خوش‌ قلب‌، متواضع‌، محجوب‌، کم‌ توقع‌، با حیا وفروتن‌ هستند و خیلی‌ دیر عصبانی‌ می‌شوند و از دعوا و ناراحت‌ کردن‌ دیگران‌ به‌شدت‌ اجتناب‌ ورزیده‌ و از آن‌ بیزارند. اگرچه‌ اگر تحریک‌ شده‌ و کاسه‌ صبرشان‌ لبریزشود، بی‌نهایت‌ خشن‌ و تندخو می‌شوند، گویی‌ در آن‌ حالت‌ تمام‌ خویشتن‌ داری‌خویش‌ را از دست‌ می‌دهند. هم‌ چنین‌ زمان‌ شوخ‌ طبعی‌ و بذله‌گویی‌ آنها غیرقابل‌پیش‌ بینی‌ است‌ و اصلا نمی‌توان‌ حدس‌ زد که‌ آنها چه‌ زمانی‌ به‌ تفریح‌ و سرگرمی‌ نیازدارند.

اگرچه‌ امکان‌ دارد که‌ ظاهر فیزیکی‌شان‌ این‌ را نشان‌ ندهد، ولی‌ در حقیقت‌ آنها هنردوست‌، با سلیقه‌ و هنرشناس‌ هستند و حقیقتا از هنر و هنرمند لذت‌ می‌برند، چون‌خودشان‌ در این‌ زمینه‌ از استعداد سرشاری‌ برخوردارند و از هر چیز ناشایست‌ وزشت‌ دوری‌ می‌گزینند. گاهی‌ اوقات‌ به‌ چیزهای‌ بدیع‌ علاقه‌مند می‌شوند و عاشق‌آرامش‌، راحتی‌، تجمل‌، غذاها و نوشیدنی‌های‌ دلچسب‌ و لذیذ هستند و سعی‌ دارندکه‌ با ذوق‌ و سلیقه‌ خاصی‌ همه‌ چیز را گلچین‌ کنند ولی‌ متأسفانه‌ گاهی‌ اوقات‌ وسوسه‌شده‌ و به‌ افراط کاری‌ کشیده‌ می‌شوند که‌ منجر به‌ آزمندی‌ شدیدی‌ می‌شود.

متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ در محل‌ کارشان‌ اشخاصی‌ کوشا، جدی‌، سخت‌ کوش‌ و خبره‌هستند و از این‌ که‌ احتمالا دستهایشان‌ در حین‌ کار کثیف‌ شود، اصلا وحشتی‌ ندارند.آنها در حین‌ کار افرادی‌ قابل‌ اعتماد، واقع‌ بین‌، هوشمند، منظم‌ و بلند پرواز هستند وبه‌ راحتی‌ از مافوقان‌ و رؤسای‌ خود اطاعت‌ می‌کنند. آنها در زندگی‌ روزمره‌شان‌افرادی‌ مسؤولیت‌پذیر و مطمئن‌ هستند و به‌ همین‌ دلیل‌ نیز احتمال‌ تغییر و تحول‌ واخراجشان‌ از محل‌ کار خیلی‌ کم‌ است‌. آنها در امر تجارت‌ و کسب‌ و کار خلاق‌هستند و حقیقتا مزد پرکاری‌ و خلاقیت‌شان‌ را دریافت‌ می‌کنند. آنها می‌توانند دربسیاری‌ از حرفه‌های‌ متعدد و گوناگون‌ به‌ اوج‌ شکوفایی‌ خود برسند:

بانک‌ داری‌، رشته‌ معماری‌، ساختمان‌ سازی‌، تقریبا هر نوعی‌ از کارهای‌ اداری‌ ودفتری‌، کشاورزی‌، دامداری‌، پزشکی‌، شیمی‌، صنعت‌، بیمه‌، آموزش‌ و پرورش‌،مدیریت‌، نقشه‌ برداری‌، سرکارگر و سخنگو و گاهی‌ نیز به‌ طرز شگفت‌ آوری‌ در زمینه‌موسیقی‌ و مجسمه‌ سازی‌ مهارت‌ خاصی‌ از خود نشان‌ می‌دهند. هم‌ چنین‌ یک‌ امانت‌دار، قیم‌ و نگهبان‌ مطلوبی‌ می‌توانند باشند و به‌ عنوان‌ یک‌ سر آشپز به‌ راحتی‌ ممکن‌است‌ شهرت‌ کسب‌ کنند. تعدادی‌ از متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ در رشته‌ آواز خوانی‌ آن‌چنان‌ ذوق‌ و قریحه‌ای‌ دارند که‌ می‌توانند مشهور شوند و کاملا در هر رشته‌ای‌ ازموسیقی‌ می‌توانند دست‌ همه‌ را از پشت‌ بسته‌ و گوی‌ سبقت‌ را بربایند.

آنها اشخاصی‌ احساساتی‌ و کمی‌ هم‌ خجالتی‌ و کمرو هستند و هیچ‌ غل‌ و غشی‌ در این‌زمینه‌ ندارند. آنها همسرانی‌ خانه‌ دوست‌، صادق‌، باوفا، ثابت‌ قدم‌، با ملاحظه‌، دقیق‌ ووالدین‌ مهربان‌ و دلسوزی‌ به‌ شمار می‌روند و از همسر و فرزندانشان‌ توقع‌ زیادی‌ندارند. البته‌ گهگاهی‌ بیش‌ از حد حسود و انحصارگر می‌شوند ولی‌ همیشه‌ به‌ موقع‌ به‌دعوا خاتمه‌ داده‌ و با یک‌ شوخی‌ بجا کینه‌ و کدورت‌ را از دل‌ همسر و فرزندانشان‌ درمی‌آورند. اگر همسرشان‌ به‌ احساسات‌ پرشور آنها بها ندهد و آنها را برنجاند، آنها کینه‌سختی‌ به‌ دل‌ می‌گیرند، اگرچه‌ اگر حریف‌ در این‌ طور مواقع‌ و در نیمه‌های‌ راه‌ حتی‌کوچک‌ترین‌ تلاشی‌ بکند تا رنجش‌ و دلخوری‌ را از دلشان‌ بیرون‌ آورد، آنها بخشنده‌و بلند همت‌ می‌شوند.

هیچ‌ برج‌ دیگری‌ در منطقه‌ البروج‌ نزدیک‌تر از ثور به‌ زمین‌ نیست‌. هدف‌ و غایت‌اصلی‌ متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ در زندگی‌ در درجه‌ اول‌ حفظ و دفاع‌ از ثبات‌ و سلامتی ‌جسمانیست‌. حس‌ روحی‌ و روانی‌ ذاتی‌ و درونی‌ شما برای‌ هماهنگی‌، سازگاری‌ و مثمرثمر بودن‌ با دوام‌ است‌. هنگامی‌ که‌ به‌ طور کامل‌ این‌ را درک‌ کنید و همواره‌ این‌ رامد نظر داشته‌ باشید، دیگر نیازی‌ به‌ دلبستگی‌ کورکورانه‌ به‌ مال‌ دنیا و راحتی‌های‌ظاهری‌ نخواهید داشت‌. اگر دریابید که‌ این‌ آرامش‌ درونی‌ و ذاتی‌ شما تمام‌ مواردمثبت‌ ذکر شده‌ را باعث‌ می‌شود، به‌ طور حتم‌ غافلگیر خواهید شد و دیگر در زندگی‌هیچ‌ کم‌ و کسری‌ نخواهید داشت‌. در نهایت‌ متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌ نیازمند کشف‌حقیقی‌ترین‌، عمیق‌ترین‌، اصیل‌ترین‌ و خالص‌ترین‌ ارزش‌های‌ وجودی‌ خودشان‌هستند. زمانی‌ که‌ آنها واقعا چیزهای‌ ارزشمند را پیدا کند، دیگر مجبور نخواهند بودپای‌ بند چیزهای‌ کم‌ ارزش‌ شوند. بزرگترین‌ و مهم‌ترین‌ گواه‌ ارزش‌ برای‌ متولدین‌اردیبهشت‌ ماه‌ زیبایی‌ است‌ که‌ حقیقتا آن‌ را با تمام‌ وجود حس‌ می‌کنند.

خصوصیات بارز زنان اردیبهشتی این است .زنی که طبیعت را دوست می دارد ، زنی که مادر سخت گیری است ، زنی که همسری فداکار و کمک دهنده است ، زنی که عاشق موسیقی و ساز و آواز است ، زنی که روحی بزرگ و بلند پرواز دارد.

اگر دوست شماست ، روحیات و صفات او از چه قرار است ؟ روزی با یکی از دوستانم که دختر بسیار خوش مشرب و نویسنده ای است ، صحبت می کرد و او اظهار می داشت که مادرش بزرگترین قلب ها و روح بلند پروازی دارد.این اظهار نظر او برای من که میدانستم مادرش در اردیبهشت به دنیا آمده است، کاملا عادی بود کما اینکه می دانستم خودش چون متولد ماه حوت ( اسفند ) می باشد ، به باطن افراد بیش از ظاهر توجه می کند.

زن متولد اردیبهشت واقعا قلبی بزرگ و روحی بلند دارد ولو اینکه خیلی کوچک اندام باشد و قدش از یک متر و پنجاه سانتی متر تجاوز نکند. و همین خصیصه است که به وی امکان می دهد در هر حالتی از عهده مشکلات احساسی زندگی خود بر بیاید و به هدفش برسد.

زن متولد برج ثور از بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می شود. او مخلوطی است از کلیه خصوصیاتی که مردها در جستو خویش می باشند و کمتر پیدایش می کنند.

البته گاهی ممکن است چنان از کوره در برود که قوی ترین مردها رابه وحشت بیندازد و فراری دهد ( و یا لااقل وادار کند که زیر میز پنهان بشود ) اما یک چنین حالتی هرگز بدون دلیل به وی دست نمی دهد . معمولا اگر شما او را خیلی بیش از حد تحمل و اذیت نکنید و یا سرنوشت یک دست ورق واقعا جور نشدنی به دستش نداده باشد، بازی زندگی را خوب و با قدرت قابل تحسینی ادامه می دهد .

صفا و صداقت ذاتی اش با ریزه کاری های ظریف زنانه آمیخته است .

بسیاری از زنان و دختران متولد این ماه از نظر شهامت و اخلاق از بسیاری از مردان جدی و خشن با همت تر می باشند،

اما در عین حال به قدرت جادویی زن بودن خود نیز آنقدر اطمینان و اعتماد دارد که بگذارد اگر شما مایل هستید آقای خانه باشید، و اما اگر شما از عهده این کار برنیامدید، آن وقت خودش کنترل کارها را در دست می گیرد و هیچ بعید نیست که این کار را به شیوه ای کاملا مغایر با سیستم شما انجام دهد .

او در زندگی خواهان یک مرد واقعی است و علت این امر هم این است که می داند خودش یک زن واقعی است و از این بابت هم سخت احساس غرور می کند .

از نظر او زن بودن مفهومش عروسک پر زرق و برق بودن ، متظاهر به ضعیف بودن برای به دست آوردن خواسته هایش نمی باشد . خیلی طول نمی کشد که شما پی می برید او دارای فکر و عقیده خاص خود می باشد و آنقدر قدرت دارد که برای رسیدن به هدفش عجز و لابه نکند.

معمولا در یک زن متولد اردیبهشت آنقدر عزت نفس و تسلط به نفس وجود دارد که بتواند به هر نوع خواسته و تمایلی لگام بزند و اتفاقا چقدر بهتر است که او همیشه این کار را هم بکند زیرا اگر یکی از والدینش متولد برج حمل ( فروردین ) و یا اسد ( مرداد ‌)باشند، در او قدرت نشان دادن خشونت و برپا کردن آشوب برای رسیدن به هدف وجود خواهد داشت

اگر چنانچه به هنگام تولد تحت تاثیر برج ( اسفند) ویا جوزا ( خرداد ) قرار گرفته باشد، یک چنین قابلیت به مراتب بیشتری در وی مشاهده می گردد، اما علی الاصول زن متولد برج ثور است خوددار و در اکثر قریب به اتفاق آرام و ساکت و از این بابت خدا را شکر گذار بود زیرا عصبانیتش به راستی شدید و هم آور می باشد .

 متولد اردیبهشت ماه
متولد اردیبهشت ماه

اعتماد به نفس
زنان متولد اردیبهشت،اعتماد به نفس بالایی دارند.این اعتماد به نفس از لحظه تولد همراه آنهاست.آنها به خوبی می دانند که توانایی حل هر مسئله و از میان برداشتن هر مشکلی را دارند.اما اگر در لحظه تولد،ستاره دیگری بدرخشد،این اعتماد از بین رفته و ضعیف تر می شود

دغلباز و ناپاک نیست
مردها همیشه این صفت او را که اطرافیانش را همانطور که هستند مورد قبول قرار می دهد، می ستایند . به هیچ صورتی دغلباز و ناپاک نیست و از این دو نظر می توان رویش حساب کرد.

دوستان صمیمی اش ممکن است افراد عجیب و خارق العاده ای از اجتماع باشند اما به هر حال اکثرا از کسانی هستند که به قول معروف سرشان به تنشان به می ارزد .

اگر با کسی که مورد علاقه اش نمی باشد، برخوردی پیدا کند، هرگز برای پایمال کردنش قدم پیش نمی گذارد بلکه صرفا او را نادیده می گیرند. زن متولد اردیبهشت می تواند به طرزی چشمگیر نسبت به دشمنانش بی تفاوتی از خود نشان بدهد در حالی که نسبت به دوستانش وفاداری را به حد کمال می رساند و در خوشی و ناخوشی ایشان را ترک نمی کند. عزم راسخ و پا بر جای او در دوستی تقریبا نظیر ندارد.

عشق
زن اردیبهشت ماه،در مورد عشق و دوستی انسانی بسیار صادق می باشد.او از آن شخصیت هایی است که یک باری عاشق شده و با تمام وجود وابسته می شود.اگر چیزهایی که می خواهد در عشق پیدا کند،در هر شرایطی که باشد،احساس خوشبختی و شادی می کند.در سایه جاذبه پر قدرتی که ونوس به این زن داده،توانایی به دست آوردن سریع،مردی را که مورد علاقه اش است،را دارد.باید به این نکته اشاره شود که زن اردیبهشت ممکن است در مورد مسائل عشقی،مرتکب اشتباه شود.

زیرا هر چند که در هر موردی منطقی بوده و با ثبات و اطمینان کامل پیش می رود،احتمال دارد در عشق بی قراری و بی تابی کرده و تصمیم درستی نگیرد.شاید عاشق کسی شود که به هیچ وجه مناسب و شایسته او نباشد.حتی اگر چنین مردی او را استثمار کند،چشم پوشی کرده و اعتراض نکند.

 متولد اردیبهشت ماه
متولد اردیبهشت ماه

تا چه وقت دوست شماست
دوست متولد اردیبهشت ماه شما هیچ یک از این کارها را غیر معمول قلمداد نمی کند و هر کدام را به نحوی توجیه می نماید . تنها چیزی که او را از شما انتظار دارد ، این است که در مقابل دوستی صادقانه و اعتماد چشم بسته اش شما نیز مقابله به مثل کنید و اگر چنین نکردید، مانند قطعه ابری که در معرض وزش باد تندی قرار گرفته باشد، بی سر و صدا به گوشه ای پناه می برد و خود را از متن زندگی شما خارج می سازد.

نظیر همین عکس العمل را به هنگامی که ببیند دوستش توجه کافی به وی مبذول نمی دارد، از خود نشان می دهد، اما این حالت را شاید حمل بر حسادت او کرد. او به خوبی چشم چرانی های شوهر را تحمل می کند و بر خلاف زنان متولد برج حمل ( فروردین ) یا اسد ( مرداد‌ ) اگر شما در مقابلش از زن دیگری تعریف کنید ، برافروخته نمی شود ، عصبانیت منهدم کننده او وقتی بروز می کند که شما به راستی پا از گلیم خود فراتر گذاشته باشید.

اگر طرز رفتار شما با زنان دیگر در ورای حدی باشد که او آن را مجاز می شمارد ، آن وقت واقعا حالت تهدید آمیزی به خود می گیرد. یک چنین حالتی دیگر ظاهر می شود و او واقعا باید در تنگنا قرار گرفته باشد تا عکس العمل شدیدی از خود نشان دهد.

شما می توانید در یک میهمانی با خوشگل ترین زن ها گرم بگیرید، اما همیشه به خاطر داشته باشید که میزان تحمل همسر متولد اردیبهشت ماهتان را بیش از حد متعارف مورد آزمایش قرار ندهید. وقوف به این حقیقت که تحمل و گذشت او بر خلاف آنچه که ظاهرا به نظر می رسد، دارای حد و مرزی است، برایتان جنبه حیاتی دارد .

اگر شما هرگز عصبانیت او را ندیده اید ، بهتر است هرگز آرزوی دیدنش را هم نکنید .

 متولد اردیبهشت ماه
متولد اردیبهشت ماه

اهل فلسفه بافی نیست
مشهور است که زن ها خیلی بیش از آنچه تابع عقل خود باشند، پایبند احساسات خویش هستند اما این حرف به هیچ صورت مفهومش این نیست که یک زن متولد اردیبهشت عاقل و چیز فهم نمی باشد . او می تواند یک زن هم صحبت و یک همدم بسیار خوب برای یک مرد باشد ، اما شخصا عشق سینه چاک درگیر شدن با موضوعاتی نظیر مسائل علمی نیست.

فارغ التحصیل شدن از دانشکده های متعدد اصلا جزو برنامه زندگی اش نمی باشد، داشتن یک اطلاعات را برای آنکه از قدر و منزلت معلومات داشتن برخوردار باشد، کافی می داند . وقوف به علت هر چیز و درک انگیزه هم رویدادی برایش خیلی مهم محسوب می گردد ، با وجود این دو کسی نیست که ساعت ها وقتش را صرف مطالعه عقاید فلاسفه بکند و یا اینکه بگردد ببیند اختلاف ایدئولوژیست های بزرگ چیست.

او یکی از طرفداران جدی فکرهای عملی است بدون اینکه بخواهد در لابلای تار و پودهای یک فکر یا ایده دست و بالش بند بشود . پاهای او محکم روی زمین قرار گرفته و او یک موجود عاقل و دانای خاکی است .

کمتر اتفاق می افتد که زن متولد این ماه آدم نا آرامی باشد، او پیوسه کوشش دارد تا جریان زندگی اش عادی و طبیعی به سیر خود ادامه دهد و از درگیر شدن یا کشمکش ها و زد و بندها بیزار است ( مگر اینکه به هنگام تولدش ماه در برج جوزا ( خرداد ) بوده باشد که در این صورت برخی اوقات دست به انجام کارهایی می زند که مغایر با تمایل ذاتی اش به زندگی آرام است )

او به هیچ صورتی یک موجود احساساتی محسوب نمی گردد و به این دلیل زندگی با او برای شما بسیار آسان است

اما فراموش نکنید که یک هدف یا فکر وقتی نظر کامل او را به خود جلب می کند که به وی گفته شود این کار برایش خوب است و یا اینکه همه این کار را می کنند . یک چنین نصایح او را کسل می کند. برای ایجاد عکس العمل مناسب باید وی را مطمئن ساخت که از کار مورد نظر رضایت باطنی پیدا خواهد کرد .

زن متولد اردیبهشت ماه
زن متولد اردیبهشت ماه

دوستدار گل و زیبایی
شما کمتر ممکن است زن متولد اردیبهشتی را ببینید که از دیدن چند گل مصنوعی در گلدان خوشش بیاید و از دیدن آن لذت ببرد . گل های او باید حقیقی باشند و احساس واقعی و بویی خوش از آن ها به مشام برسد .

تا جایی که برایش امکان داشته باشد خانه را با گل های مختلف می آراید . همیشه عطرهای خارجی و احیانا قدیمی را بکار می برد در حالی که تعدادی از ایشان برعکس ، بوی طبیعی ، یک بدن کاملا شسته و کاملا تمیز و هوای آزاد و بوهای خوش طبیعی، مثلا بوی نان تازه ای که در تنور پخته می شود، آشکارا قابل رویت است .

بوی چمنی که بعد از یک شب بارندگی زده شده است ، او را سرشار از شادی و نشاط می سازد . این هشداری است به شما که همیشه بعد از اصلاح عطر خوش بویی به کار ببرید و در خرید ادوکلن کمال دقت را مبذول دارید .

همانقدر که او به بوهای خوش علاقه نشان می دهد ، از بوهای ناخوش و بد متنفر است . او کسی نیست که بتواند و یا بخواهد بوی بد را تحمل کند . پس هرگز به کارهای معمولی و خانه داری وادارش نکنید مگر اینکه خودتان پشت سرش بایستید و مرتبا اسپری خوشبویی در آشپز خانه بزنید .

احتمالا یکی از علل مسائل کوچک خانوادگی در منزلی که خانم آن متولد اردیبهشت است، بوی آشپزخانه و طبخ غذا است . در مورد بوهای خوب وبد علاقه او به طبیعت نقش عجیبی ایفا می کند ، در یک خانه روستایی بوی اصطبل ، و یا در کنار دریا بوی ماهی های صید شده شامه را به هیچ عنوان نمی آزارد زیرا اینها دارای بوهای طبیعی هستند . با توجه به این نکات شما خیلی راحت می توانید کاری کنید که او همیشه راضی باشد .

چه رنگ هایی را دوست می دارد
مشابه همین حساسیت را نسبت به رنگ ها نیز می توان در او دید و هر قدر رنگ ها غنی تر باشند ، بیشتر نظر او را جلب می کنند و

در این میان رنگ آبی اثر عجیب بر روی او دارد . این رنگ اعم از اینکه آبی آسمانی باشد یا آبی نیلی می تواند به راحتی او را از خود بیخود سازد . رنگ های صورتی و قرمز کمرنگ نیز بیش و کم همین اثر را روی او می گذارند .

پس وقتی می خواهید به دیدن یک دختر متولد اردیبهشت بروید، خیلی بهتر خواهد بود که یک کراوات آبی بزنید و یا پیراهن صورتی بپوشید، اما مواظب باشید که این دو را یک جا بکار نبرید؛ زیرا علاقه عجیب او به طبیعت موجب شده است که حساسیت زیادی نسبت به هماهنگی بین رنگ های مختلف از خود نشان بدهد و اصلا مایل نیست که دوستانش به صورت پرده قلمکار لباس بپوشند. از نظر غذا به طعم آن سخت اهمیت می دهد .

اگر او را برای شام به رستوران می برید ، محلی را انتخاب کنید که سر آشپز خوب و معروفی داشته باشد . رستورانی که قبل از غذاسوپ لوبیا سرو کند ، بدون شک نظر او را از شما بر می گرداند . علاقه او به غذاهای خوش طعم موجب می شود که علی الاصول آشپز قابلی باشد .

احتمالا هیچ کس به اندازه زن متولد این ماه نمی داند که یک معده خالی را چگونه باید پر کرد و از آنجا که معده یکی از دو کلید قلب مرد است ، آشپزخونه بزرگترین حیله ای است که زن متولد اردیبهشت آن را برای به دام انداختن مرد دلخواهش بکار می برد .

علاقه به موسیقی و ساز و آواز

مناظر زیبای طبیعی و موسیقی وی را مثل جادو زدگان به خود جذب می کند و بیشتر زن های تولد یافته در دومین ماه سال یا شخصا سازی را می نوازد و یا اینکه لااقل علاقه خاصی به ساز و آواز و هنر نشان می دهند . بردن او به نمایشگاه های نقاشی و یا سالن های کنسرت در جلب نظرش فوق العاده مفید است و به همین ترتیب در ماه عسل هیچ کجا به اندازه نقاطی که بتواند خود را در دامان طبیعت ببیند، خوشحال نمی کند. او به راستی و با تمام وجود خود از عظمت طبیعت لذت می برد .

علاقه زن متولد اردیبهشت به طبیعت به قدری زیاد است که هیچ وقت نمی توان یکی از ایشان را یافت که روزی روزگاری به ییلاق و ده پناه نبرده باشد و یا صمیمانه عاشق اسب سواری و ماهیگیری نباشد.

زن متولد اردیبهشت بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد.

سیاره ونوس به آنها صدای خوبی نیز بخشیده است تا جایی که می توانند خواننده های معروفی شوند.

زن متولد اردیبهشت ماه
زن متولد اردیبهشت ماه

در عشق بی پرواست
دختر متولد برج ثور در ابراز عشق بسیار بی پرواست اما شیفتگی اش نسبت به طبیعت و اعتقاد به اینکه همه چیز همان طوری است که دیده می شود ، اغلب موجب سردرگمی و گمراهی اش می گردد. اگر مردی فقط به ظاهر چنان بود که او می خواهد، صمیمانه دست هایش را به دور گردنش می اندازد و عاشقش می شود و شما اگر می خواهید دست های او را به دور گردن خود ببینید، سعی کنید دهانتان هرگز بوی سیر ندهد، رنگ هایی را که دوست ندارد، نپوشید و به هنگام ملاقاتش صفحه ای را روی گرام بگذارید که موسیقی تند و خشنی داشته باشد.

از نظر احساسات فوق العاده حساس و پاکباز است و به هیچ صورتی نمی خواهد که عشق شما نسبت به وی خدشه دار باشد زیرا یک عشق خدشه دار « طبیعی » و ملکوتی نیست.

در شیک پوشی طرفدار سادگی است
در لباس پوشیدن پارچه های نرم و لطیف را ترجیح می دهد و مدل لباس هایش را خیلی ساده اما با سلیقه انتخاب می کند و به این دلیل از طرفداران لباسهای اسپرت است. لباسش باید حتی المقدور راحت باشد و هیچ بعید نیست که سر چشمه یک چنین تمایلی همان عشق به طبیعت در خود احساس می نماید.

اگر بر حسب اتفاق به هنگام تولد تحت تاثیر برج دلو ( بهمن ) قرار گرفته باشد، احتمال وجود دارد که گاه گاهی پی لباس های فانتزی برود اما حتی در این حالت نیز لباس هایی انتخاب می کند که به درد بخور باشند.هر قدر بیشتر او را بشناسید ، بیشتر به این موضوع پی می برید که او منبع نیرو و قدرت است .

کمتر ممکن است از کسی توقع داشته باشد مگر در محدوده عشق و وفاداری، و اگر خواسته اش برآورده شد، صمیمانه قدر شناسی می کند . اطرافیانش عاشق صداقت و راستی او می باشند . همنشینی با او مثل یک حمام گرم آرام بخش است و اتفاقا خودش هم عاشق استحمام است با آب گرم همراه با مقدار زیادی لوسیون ، انواع روغن های زیبایی وصابون های خوش بو است .

حمام منزل او همیشه شباهت به حمام افسانه ای کلئوپاترا دارد

و به طوری که آدم گاهی فکر می کند وقتی او حمام می گیرد، چند کنیز به ردیف می ایستند و هر کدام حوله ، لباس ، وسایل آرایش و دیگر لوازم شخصی او را برایش آماده می کنند .

مخالفت با شتابزدگی
زن متولد اردیبهشت موجودی قوی و پر انرژی است و رفتاری صادقانه، صریح و به دور از هرگونه ریا و فریب دارد. همین خصوصیات باعث می شود که مردم خیلی زود شیفته او شوند. او طبیعتی آرام و باوقار دارد و دوست دارد کارهای خود را با تأنی و به طور آهسته انجام دهد و اگر کسی او را وادار به عجله کند آنگاه به زودی از کوره در می رود و عصبی می شود.

به هنگام آشنایی با یک چنین زنی خیلی زود متوجه می شوید که سخت مایل است احترامش مخصوصا در مجامع عمومی کاملا حفظ شود و شما با دانستن ماه تولد او بهتر است سخت مراقب این موضوع باشید .

نکته دیگری که لازم است به خاطر داشته باشید، این است که او تمایل وافری به انجام آهسته و پیوسته کارها دارد .

در نتیجه اگر دستپاچه اش کنید و یا وادارش سازید که تعجیل به خرج بدهد ، عصبانی می شود و این کاری است که حتی امتحان کردنش هم جایز نمی باشد . روش طبیعی او آهسته کاری است و تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد که از این شیوه تخطی کند . اما این امکان هم وجود دارد که از روی عصبانیت گاهی سخت از خود شتابزدگی نشان دهد .

خصوصیات زن متولد اردیبهشت ماه
خصوصیات زن متولد اردیبهشت ماه

مسایل جنسی
هم زن و هم مرد اردیبهشت ماه،اهمیت زیادی به سکس می دهند.سکس برای آنها به اندازه زیبایی های زندگی،غذا و پول،مهم می باشد.اما مرد متولد اردیبهشت،خود را با این مسائل زیاد مشغول نمی کند.او به هر زنی که به او توجه کرده و در رفتار و حرکات خود،علاقه خود را به او نشان دهد،به آسانی نزدیک می شود.

مددکار شوهر
زن متولد اردیبهشت خیلی سخت کار می کند و اصولا با تنبلی میانه ای ندارد. اگر در خانه باشد از صبح تا شام به رفت و روب و نظافت مشغول است و به همه کارها سروسامان می دهد. چنانچه خانواده دچار مشکل مالی شود نیز آستینها را بالا زده و کاری در بیرون پیدا می کند و دوشادوش همسرش به کسب درآمد می پردازد.

اگر به یک جلسه زنانه سرزده اید، مطمئن باشید رئیس جلسه حتماً زن متولد اردیبهشت است.

زن متولد برج ثور لوس نیست و کمتر اتفاق می افتد که از چیزی شکایت داشته باشد.

او زنی است که اگر اقتصاد خانواده اش مواجه با بحران موقتی ای شد ، آرام و بدون اعتراض کاری برای خودش پیدا می کند و به کمک شوهرش می شتابد . در وجودش تنبلی نهفته نشده است و با آرام بودن شیوه زندگی و حرکاتش ، بسیار پشتکار دار است.

او می تواند مانند یک مرد از نردبان بالا برود و اتاق های منزلش را رنگ کند ، اما توقع دارد که بعد از آن روز را به آرامش بگذراند و راحت بخوابد. او با سر بلندی دوش به دوش شوهرش کار می کند ولی کمتر اتفاق می افتد که بخواهد از شوهرش پیشی بگیرد و یا برتری احتمالی خود را بر او ثابت کند.

بسیاری از زنان متولد این ماه صمیمانه به شوهر خود کمک می کنند تا به درس خود ادامه بدهد و تخصصی بگیرد و یا اینکه در صورت لزوم نامه ها و نوشته های او را در منزل ماشین می نماید. اما یادتان باشد که به همان اندازه که یاری دهنده است ، خواهان دریافت یاری دیگران نیز می باشد ، اما از مردی که این کار را با ترحم انجام بدهد یا او را قادر به انجام کاری نداند، به شدت متنفر است ، اصولا او از هر نوع ضعفی نفرت دارد .

نیروی مقاومت
برج گاو به شما قدرت و استقامت می دهد و قدرت مقاومت و پایداری را در وجود شما می توان یافت.این نیروی مقاومت که در ماه های دیگر به ندرت دیده می شود،به شما اعتماد به نفس و نیرو می بخشد.باتبارا فرزند خانواده ای فقیر بود که از یک طرف مشغول تحصیل بود و از طرف دیگر در پرده سینما ها،حضور داشته و خود نشان میداد و به عنوان پاداش و نتیجه سال ها نیروی مقاومت و پایداری خود،یکی از معروفترین چهره های هالیوود شد و در میان نامدارترین و پرآوازه ترین هنرپیشه های هالیوود،جای گرفت.

مقتصد و صرفه جو بودن
متولدین اردیبهشت،اهمیت پول را به خوبی دانسته و تنها در سایه پول می توانند،امنیت و اعتماد به نفس داشته باشند.اگر چه بسیار ثروتمند نیز باشند،به اسراف و ولخرجی معتقد نیستند. اما این انسان که معتقد به حساب شده خرج کردن پول بوده و پیاده رفتن را مناسب و بهتر از رفتن با ماشین می داند،در لحظه ای که برای شما در مورد مقتصد بودن و صرفه جویی سخنرانی می کند،به یکباره می تواند به شخص محتاج و نیازمندی،مقدار بسیار زیادی پول که حتی به فکر شما نیز نمی رسید،داده و به او کمک کند.

تحمل درد و رنج
زن مغرور اردیبهشت در مقابل درد و رنج بسیار صبور و مقاوم است.وهرگز آنها را بروز نداده و شکایت نمی کند.زیرا بروز درد و رنج و اضطراب خود،برای زنی مقاوم مانند او یک نقطه ضعف محسوب می شود.حتی در مقابل درد جسمانی نیز با فشار دندانها،آرام بوده و صبر و تحمل نشان می دهد.

قدرتش در تحمل درد و خونسردی اش در مواجه شدن با ناملایمات جنبه خارق العاده دارد و در این مورد حتی از زنان متولد برج عقرب ( آبان ) نیز جلوتر است.

من روزی در بیمارستان زنی را دیدم که بنا تود جراحی خطرناکی روی او صورت بگیرد . خودش هم از خطر این کار اطلاع داشت. وقتی پرستاران وارد اتاق شدند تا او را به اتاق عمل ببرند، شوهرش که در کنارش نشسته بود، بی اختیار به گریه کردن افتاد و این یک نمونه کامل از خونسردی خاص زنی بود که در ماه اردیبهشت به دنیا آمده بود.

او در لحظه ای که برانکارش را به داخل اتاق عمل می بردند، سرش را بلند کرد و به شوهرش گفت:« یادت نرود گلدان ها را آب بدهی » .

زن متولد اردیبهشت هرگز نمی گذارد که احساساتش مانع از آن بشود که واقعیات را نادیده بگیرد.

مردی که با زن متولد اردیبهشت ازدواج کند، مطمئنا زن ضعیف النفس و بیکاره ای را به خانه نمی برد.

این زن اگر چه انتظار دارد که شوهرش نیازمندی او و خانواده را در حد معقول برآورده سازد و اسباب و اثاثیه منزلش به بهترین وجهی که برایشان امکان دارد ، فراهم بشود ولی به هیچ صورت طالب ثروت های باد آورده نیست و دلش می خواهد که شوهرش به کمک او تدریجا به آرزوهای مشترک خویش جامه عمل بپوشاند.

او بسیار دور اندیش است وبه هین دلیل هم سعی وافر به عمل می آورد تا با همکاران شوهرش و خانواده آن ها رفت وآمد و دوستی برقرار سازد و آن ها را به منزل خود دعوت مینماید و با همسرانشان صمیصی می شود با حداکثر تضمین شغلی و تامین آینده را فراهم آورد .

او مادری است که اگر کودکش بیمار شود، شب های متوالی بر بالینش بیدار می نشیند و از ته دل از خدای خود می خواهد که به بهبودی اش کمک کند. او معمولا آدم متدین و معتقدی است وبه این دلیل در مواقعی که شوهرش با مشکلی روبرو می شود، خوب می تواند از نظر روحی و معنوی به کمکش بشتابد.

در قلب زن متولد برج ثور همیشه مکانی برای پذیرا شدن درماندگان وجود دارد، مکانی که در آن عشق و محبت به حد وفور یافت میشود، مکانی که هر طوفان زده ای می تواند به آن پناه ببرد.

زن متولد اردیبهشت روح واقعا بزرگی دارد.

وابستگی و حسادت
زن اردیبهشت،زمانی وابسته شده و ازدواج می کند که کاملآ عاشق باشد.دراین حال به عیب و ایرادهای شوهر خود اهمیت زیادی نداده و به بهبودی اوضاع با گذشت زمان،اعتقاد دارد.در عین حال این زن به خاطر اعتماد شوهر نسبت به وی،اعتماد کاملی به همسرش دارد و حتی در مورد خیانت و بی وفایی همسرش،لحظه ای فکر نمیکند.شوهر او درست مانند وی صادق خواهد بود.معمولآ در نظر و تفکرات خود اشتباه نمی کند و حسادت در مورد عشق برای او معنایی ندارد.

اما این زن،گاهی با شرایط غیر عادی و دور از انتظار خود روبرو شده و شوهرش نسبت به وی بی وفایی کرده و خیانت می کند.و در آن لحظه این زن تبدیل به یک گاو زخمی می شود.اگر مرد پشیمان شده و عذر خواهی کند،زندگی مشترکشان،مانند قبل،ادامه پیدا می کند،اما اگر مرد به کار و خیانت خود ادامه داده و احساس ندامت نکند،زن اردیبهشت دچار بدبینی شدید شده و منزوی شده و به طور کامل با زندگی قهر می کند.

لجاجت
تنها چیزی که در زندگی مانع پیشرفت و حرکت شما می باشد،لجاجت و یکدندگی شما می باشد.زیرا،شما در زندگی خود،پیشنهاداتی که دریافت کرده و یا سخنانی را که میشنوید،به راحتی قبول نکرده و نمی پذیرید.در نگاه او،این روش زندگی،روشی مفید می باشد،زیبا مطالعه و تحقیق در مورد مسئله ای و سپس اقدام به کاری،عاقلانه می باشد.اما در مورد شما،اوضاع چنین نیست.شما حتی گفته های کسی را که به وی اطمینان و اعتماد دارید،نیز به زودی باور نمی کنید.

یک رگ لجبازی
از نظر بچه داری و مادر بودن صبرش در تحمل ناملایمات و شیوه آهسته کاری اش موجب می شود که مادری مهربان، بردبار و تمام عیار باشد . او کودکان تازه به دنیا آمده را سخت دوست دارد و به آنها عشق می ورزد ، اما هر قدر بچه ها بزرگتر می شوند، رفتار او جدی تر و توقعاتش بیشتر می گردد .

مادری که در اردیبهشت متولد شده باشد، وقتی ببیند که بچه نوجوانش دیگر مانند سابق حرفش را گوش نمی کند و به فرمان هایش گردن نمی نهد ، ‌عصبانی می شود. او قادر به تحمل یک چنین رویدادی نیست . در یک چنین مواردی است که گاهی عصبانیت منهدم کننده اش ظاهر می گردد

او نسبت به تنبلی و مخصوصا درهم و برهمی کودکانش از خود عکس العمل شدید نشان می دهد و به همین دلیل هم بچه های یک چنین مادری از جمله بچه های نادری هستند که پیوسته مواظب هستند اسباب و اثاثیه و اتاقشان مرتب و کارهایشان انجام شده باشد .

عشق زن متولد این ماه به زیبایی و هماهنگی رنگ ها و دکوراسیون اتاق ها و منزل موجب می شود که پیوسته با آنچه که بچه های نوجوانش در اتاق های خود انجام می دهند و عکس ها و تصاویری که به در و دیوار می چسبانند ، مخالف باشد.

در خارج از کادر سلیقه برخورد او با بچه هایش فوق العاده کم است ، به طوری که با گذشت ایام بچه ها به تدریج احساس می کنند که او خیلی پیش از آنکه معلم و دستور دهنده باشد، یک دوست صمیمی و وفادار است.

بچه های یک چنین زنی بعد از آنکه از آب و گل در آمدند و خود صاحب خانه و زندگی شدند ، بدون شک از مادر خو به عنوان یک زن فهمیده و مهربان در دوران کودکی ، و یک دوست صمیمی و یک رنگ در دوران نوجوانی و بزرگسالی نام می برند .

اما از نظر ویژگیهای منفی او را دست کم نگیرید چرا که از این نظر می تواند بر همه نشانه ها به جز عقرب پیشی بگیرد. او از رشک و حسد هم بی بهره نیست. از این دختر انتظار نداشته باشید که ببخشد و فراموش کند، چون در سرشت او نیست . او با خونسردی تصمیم می گیرد تا با کسی که به او بد کرده، هیچ کاری نداشته باشد .و دلیل این خیلی ساده است چون این روش محافظه کارانه برای آن است که در آینده مجدداً‌ از همان ناحیه آسیب نبیند .

همچون همتای مردش، وجود دیگران، بویژه نزدیکترین و عزیزترین فرد برایش عادی میشود . او سرد و بی روح نیست اما احساساتش را بدرستی بیان نمی کند و فراموش می کند همسرش نیاز دارد که نظر و احساس او را نسبت به خود بداند و گاه خیلی دیر ( درست وقتی که او می خواهد ترکش کند)، ‌به این نکته مهم پی میبرد . اگر موقعیتی پیش آید که او مدتها از همسرش دور باشد فقط به فرستادن یک کارت پستال سال نو اکتفا می کند. به این دلیل همیشه مورد سرزنش قرار می گیرد همسرش، پرخاش میکند و می خواهد بداند که چرا هیچ وقت نگفته او را چقدر دوست دارد.

اما زن متولد اردیبهشت مات و متحیر است و آهسته نجوا می کند ، نیازی نیست که بگویم همین که با تو هستم بیانگر همه چیز است. ولی خوشبختانه قبل از آنکه خیلی دیر شود ، می فهمد که هر سردی کدورت با کمی عشق و احساسات برطرف می شود .

حسادت
زنان و مردان اردیبهشت،حسود هستند.این حس حسادت بیشتر در مسائل عشقی،بارز است.اما در مورد اوضاع و احوال دیگران نیز به چشم می خورد.متولد اردیبهشت نه تنها آرزوی منزلی زیبا و راحتی را دارد بلکه از بودن افراد قابل ستایش و نیکو در اطراف خود خشنود می شود.

پیوند زناشویی اردیبهشت با سایر ماه ها

اردیبهشت با فروردین : (متوسط ) ممکن است مشکل داشته باشند قابل حل شدن است
اردیبهشت با اردیبهشت : ( متوسط ) نسبتا خودرای و لجباز هستند ممکن است مشکل پیش بیاید
اردیبهشت با خرداد : ( متوسط ) تیزهوش کنجکاو و چندان با هم سازگار نیستند
اردیبهشت با تیر : ( بسیار خوب ) خانواده دوست خونگرم پیوندی محکم و استوار
اردیبهشت با مرداد : ( بسیار خوب ) عاشق پیشه با صداقت وفادار پیوندی مملو از آرامش
اردیبهشت با شهریور : ( خوب ) جوانمرد باسخاوت مددکار و بدون مشکل
اردیبهشت با مهر : ( متوسط ) اهل اعتدال معاشرتی خونسرد و کمی حسادت
اردیبهشت با آبان : ( خوب ) آرمانگرا بلندپرواز همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگار
اردیبهشت با آذر : ( متوسط ) جسور بی پروا نیازمند با آزادی و بدون تفاهم
اردیبهشت با دی : ( بسیار خوب ) با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا
اردیبهشت با بهمن : ( بد ) کنجکاو آزادیخواه و آرمانگرا و ایده متفاوت از یکدیگر
اردیبهشت با اسفند : ( خوب ) اشخاصی تودار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند

متولدین اردیبهشت، نماد: ثور

۱-    نشان : گاو

۲-    سیاره : زهره

۳-    عنصر : خاک

۴-    عدد : ( ۶- )

۵-    سنگ موافق : الماس – مروارید – یاقوت – فیروزه

۶-    سنگ مخالف : الماس زرد – زبرجد – یاقوت اصغر

۷-    فلز موافق : مس – برنج – نقره

۸-    رنگهای موافق : آبی – زرد – سبز – صورتی

۹-    حروف موافق : ب – ر

۱۰- روز موافق : جمعه

۱۱- سمت موافق : مغرب – جنوب – جنوب شرقی

۱۲- رابطه با متولدین ماههای دیگر: با متولدین شهریور و دی ، خیلی خوب – با تیر و اسفند ، خوب – با مرداد و آبان و بهمن و فروردین ، بد – با خرداد و مهر و آذر، دشمن

۱۳- بیماریها : حناق – عوارض قلبی – تب های شدید – سرما خوردگی – بیماری های حلق – درد در اعضای تناسل – بیماری های رحم – عوارض بینی – درد سینه و گاه همراه با چرک

۱۴- ناحیه یا عضو حساس بدن : گردن

۱۵- طبع : سرد و خشک

۱۶- سوره های موافق : بقره – بروج – بلد – بینه

۱۷- مشاغل مناسب : فعالیت های هنری به خصوص در زمینه تئاتر – سینما – موسیقی و نقاشی – آرایشگری – پرورش گل و باغداری – پرستاری – مهندسی – فروشندگی – جواهر سازی – امور مالیاتی – امور معاملاتی – بانکداری و …

ترکی استانبولی :برج بوغا

ترکی آذربایجانی :گولن آی

رومی :تاروس

گروه: خاک

روز شانس: جمعه

عدد شانس: ۶

سنگ شانس: زمرد

رنگ شانس: صورتی،آبی،آسمانی،کرم

گل شانس: رز قرمز،میخک صورتی،شب بو

بوی شانس: میخک،گل سیب

بارزترین خصوصیات: مقاومت

بزرگترین ایده آل: شهرت

بزرگترین اشتباه: لجاجت

بزرگترین آرزو: ثروت زیاد

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ کلی‌ متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌:
صبور، با پشتکار و قابل‌ اعتماد
مهربان‌، دلسوز و با محبت‌
با استقامت‌، مصمم‌ و قاطع‌
آرام‌، خونسرد و اطمینان‌ بخش‌

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌: 
حسود و انحصار طلب‌
غضب‌ آلود، انعطاف‌ناپذیر و یک‌ دنده‌
لذت‌ جو، خودخواه‌ و آزمند

بیماری‌ها و مشکلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ اردیبهشت‌ ماه‌:
صورت‌ فلکی‌ ثور بر گلو و گردن‌ حکم‌ می‌راند، در نتیجه‌ تابعان‌ آن‌ باید نسبت‌ به‌ انواع‌عفونت‌های‌ گلو، گواتر و مشکلات‌ تنفسی‌ مثل‌ آسم‌، هوشیار و آگاه‌ باشند. گفته‌می‌شود که‌ آنها در خطر ابتلا به‌ انواع‌ بیماری‌های‌ کبد، کلیه‌، آبسه‌ ورماتیسم‌ هستند. از آنجایی‌ که‌ مستعد کم‌ تحرکی‌ جسمانی‌ هستند، خیلی‌ زود افزایش‌وزن‌ پیدا می‌کنند.

علاقمندی‌ها: ثبات‌، جلب‌ توجه‌، چیزهای‌ طبیعی‌، زمان‌ کافی‌ برای‌ به‌ فکر فرورفتن‌ و غور و بررسی‌، آرامش‌ خیال‌، تفریح‌ و خوشی‌.

بیزاری‌ها: بی‌نظمی‌، ناآرامی‌، تحت‌ فشار قرار گرفتن‌، وادار به‌ انجام‌ کار دشوارشدن‌، چیزهای‌ مصنوعی‌ یا «ساخت‌ دست‌ بشر»، عجله‌ کاری‌ و کارهای‌ هول‌ هولکی‌،در خانه‌ ماند.

خصوصیات زنان متولد اردیبهشت

  زنان متولد این ماه غالباً بلند پرواز – دارای غرور و عزت نفس – دارای عزمی راسخ در امور – پر قدرت – خون سرد – خوش اخلاق – صادق و بی ریا – با شهامت و دارای تسلط بر نفس – دارای افکار خوب – زنی فداکار و یاری دهندۀ شوهر – طالب مرد واقعی – بیزار از درگیری – دوستدار طبیعت و گل و زیبایی – طالب هنر و موسیقی – اغلب علاقمند به رنگهای آبی و صورتی و قرمز – گاه لجباز و یکدنده – مادری بردبار و مهربان – اما سختگیر – آرام و مخالف شتابزدگی – همصحبتی خوب و صادق – قابل اعتماد – علاقمند به لذت زمینی و …

مطلب پیشنهادی

بورس در ایران

بورس چیست؟

تا همین چند سال گذشته بیشتر مردم تنها ترین و بهترین راه سرمایه گذاری را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *